РАНЖУВАННЯ САЙТІВ В ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ, КЛЮЧОВІ ФАКТОРИ

Якщо ви вирішили розкрутити свій сайт в пошукових системах, наприклад Google або Яндекс, рекомендуємо звернути увагу на найважливіші фактори, які максимально впливають на ранжування сторінок кожного web-порталу в Мережі. Отже, які ж фактори повинен враховувати розробник, щоб домогтися бажаного результату?

Список буде таким:

 1. якість контенту на сайті;
 2. кількість сторінок;
 3. вік сайту;
 4. регулярність оновлення матеріалів;
 5. глибина переглядів сторінок.
 6. Якість контенту на сайті. Скільки б раз про це ні згадували, але якість матеріалів, опублікованих на сторінках вашого сайту, грає найважливішу роль. Викладайте тільки унікальні статті, прописуйте теги до картинок, вставляйте відеоматеріали, ділите статтю на кілька окремих підзаголовків. Також не варто забувати і про структуру кожного матеріалу. В середньому стаття буде від 3 000 до 10 000 символів. Чи не рекомендуємо перевищувати обсяг в 30 000 символів.
  Кількість сторінок. Кількість тісно пов’язане з якістю. Кожна створена вами сторінка повинна бути унікальна і оптимізована під конкретний запит. Відповідно, чим більше сторінок на порталі, тим більше відвідувачів прийде на ваш проект. Обов’язково прибирайте дублі, особливо в таких CMS, як WordPress, DLE, Joomla, CMS для інтернет-магазину OkayCMS.
 7. Вік сайту. Для всіх молодих проектів приблизно перші 2-4 місяці діє окремий фільтр пошукових систем «пісочниця». Навіть якщо ви будете регулярно викладати матеріали і різні публікації на сайті, високої відвідуваності не доб’єтеся. Але це позитивно позначиться після закінчення дії фільтрів! Така система використовується для сортування молодих сайтів.
 8. Регулярність оновлення матеріалів. Практично для всіх порталів регулярність важлива в однаковій мірі. Оптимальний варіант – викладати статті кожен день. Якщо ж у вас немає можливості постійно стежити за сайтом, скористайтеся опцією відкладеної публікації. Це спеціальний модуль, який встановлений в багатьох популярних системах управління сайтами.
 9. Глибина переглядів сторінок. Дуже важливо, щоб глибина перегляду кожної сторінки була від 2 і більше одиниць. Щоб домогтися такого ефекту, просувайте свій сайт не тільки по високочастотним запитам, але і по низькочастотних. Продумуйте структуру меню, ставте менше блоків з рекламою, додавайте посторінкову навігацію і робіть перелинковку статей.
  Це основні ключові фактори, які впливають на ранжирування сайту. Але не варто покладатися тільки на описані рекомендації. У пошуковій системі Google враховується більше 200 чинників, причому близько 100 досі тримають в секреті! І пам’ятайте, що всі ваші праці обов’язково позитивно позначаться на доході в майбутньому!